אירופה הקסומה מספקת אינספור פינות נוף עוצרות נשימה. היא משלבת בתוכה ישן וחדש במנעד גוונים מרגש. בקצה מזרח אירופה מוצב מגדלור שאורו זורח על כל העולם כולו. אומן. העיירה שמרעידה את לבבות הרבבות שמגיעים לכאן להסתופף בצל קודשו של אור האורות רביה"ק ר' נחמן מברסלב זיע"א.

אומן כבר מזמן אינה שייכת לראש השנה בלבד. יש בה פינות חמד נפלאות לגוף ולנשמה. מוזמן להכיר!

קבר רבינו

רבי נחמן מברסלב קורא לך לבוא להסתופף בצילו, להתבודד ולהתחבר לאורות. אל הקריאה הזו נענים רבבות יהודים המגיעים בראש השנה ובמשך כל השנה, אל המקום הקדוש הזה. אומן, העיירה המיושנת הורגלה לספוג אל תוכה את שפע החסידים, הסגנונות והכיפות באהבה וחיבוק גדול. אז אתה מצטרף?!

קבר ר' נחמן מברסלב

גן סופיה

פארק ירוק רחב ידיים, המתהדר בתואר אחד משבעת פלאי אוקראינה. הפארק מעוצב בסגנון אירופאי, כולל מדשאות ענק, שדרות עצים וספסלים למנוחה. במרכזו של הגן הקסום ישנו אגם מים, הקופא בימות החורף ומספק חוויית צפייה מפעימה. כל חסיד המגיע אל רבינו, נמשך אל הקסם שבין שבילי הגן, כמענה לשאלת רבינו: "לבוא לאומן ולא להיות בגן סופיה"?!

פארק סופיה
פארק סופיה

נהר התשליך

נהר מים הזורם בקרבת העיר אומן. בראש השנה, מאות אלפי השוהים באומן מגיעים לערוך על גדותיו את מנהג התשליך. בעקבות המחזה המרהיב של תחינת אלפי יהודים למחילת עוונות סביב הנהר, הוא קיבל את שמו היהודי-חסידי – נהר התשליך.

נהר התשליך
נהר התשליך

מסלולים

מזרח אירופה מלאה בקברי צדיקים ובבתי קברות יהודיים.
מערך המסלולים הייחודי של  הולינס, מאפשר לך להגיע לאתרים הללו, בקלות ונוחות מקסימלית.
ההיכרות הרחבה של הולינס עם איזור מזרח אירופה והנסיון הרב בארגון קבוצות, מבטיח לך ניהול מושלם של נסיעה נוחה ונעימה לכל מקום שתבחר.

  • צי רכבים חדישים, לכל גודל של קבוצה. מרכבי v.i.p מפוארים, ועד לאוטובוסים מאובזרים.
  • נהגים אדיבים ומנוסים
  • סיוע בבחירת מסלול מותאם
  • אוכל מפנק לדרכים עם אפשרות לקייטרינג
  • ייעוץ ומידע נרחב על האיזור, כולל מפות
  • מגוון מסלולים ואטרקציות

לך נשאר רק לבחור מסלול או להיעזר ביועצי הנסיעות שלנו להתאמה אישית, 
והולינס תפיק לך נסיעה מאורגנת ומושקעת, עד הפרט האחרון.

לקבלת מידע נוסף השאר פרטים

או חייג 02-9997272